BGT60LTR11AIPE6327XUMA2
DigiKeys varenummer
448-BGT60LTR11AIPE6327XUMA2TR-ND - Tape & Reel (TR)
448-BGT60LTR11AIPE6327XUMA2CT-ND - Afskåret tape (CT)
448-BGT60LTR11AIPE6327XUMA2DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
BGT60LTR11AIPE6327XUMA2
Beskrivelse
IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 42UF2BGA
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
IC RF TxRx + MCU Generel ISM > 1GHz ISM 60GHz 42-BGA
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
BGT60LTR11AIPE6327XUMA2 Modeller
Kategori
Protokol
Mfr
Frekvens
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Seriel-interace
SPI
Varestatus
Aktiv
Spænding - Forsyning
1,5V – 5V
DigiKey programmerbar
Ikke bekræftet
Monteringstype
Overflademontering
Type
TxRx + MCU
Pakke/hus
42-BGA
RF-familie/standard
Generel ISM > 1GHz