BGT24LTR11N16E6327XTSA1
DigiKeys varenummer
BGT24LTR11N16E6327XTSA1TR-ND - Tape & Reel (TR)
BGT24LTR11N16E6327XTSA1CT-ND - Afskåret tape (CT)
BGT24LTR11N16E6327XTSA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
BGT24LTR11N16E6327XTSA1
Beskrivelse
IC RF TXRX 16TSNP
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
IC RF Kun TxRx 24GHz – 24,25GHz 16-WFQFN eksponeret overflade
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
BGT24LTR11N16E6327XTSA1 Modeller
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Strøm - Modtage
45mA
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Strøm - Sende
45mA
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 85°C