BGT24LTR22E6327XTSA1
DigiKeys varenummer
448-BGT24LTR22E6327XTSA1TR-ND - Tape & Reel (TR)
448-BGT24LTR22E6327XTSA1CT-ND - Afskåret tape (CT)
448-BGT24LTR22E6327XTSA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
BGT24LTR22E6327XTSA1
Beskrivelse
IC RF TXRX 52WFWLB
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
IC RF Kun TxRx 24GHz – 24,25GHz 52-WFBGA, WLBGA
EDA/CAD-modeller
BGT24LTR22E6327XTSA1 Modeller
Kategori
Seriel-interace
SPI
Mfr
Spænding - Forsyning
1,45V – 1,6V
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C