DF62W-9EP-2.2C
DF62W-9EP-2.2C
DF62W-9EP-2.2C
DigiKeys varenummer
H124905-ND
Producenter
Producentens varenummer
DF62W-9EP-2.2C
Beskrivelse
CONN PLUG HSG 9POS 2.20MM
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
9 Firkantede stikforbindelser – Huse Stik Sort 0,087" (2,20mm)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
DF62W-9EP-2.2C Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Rækkeafstand
0,079" (2,00mm)
Mfr
Monteringstype
Frithængende (In-Line)
Serie
Kontaktterminering
Krympe
Emballage
Pose
Fastgørelsestype
Haspeholder
Varestatus
Last Time Buy
Farve
Sort
Stikforbindelse type
Funktioner
Vandbestandig
Kontakttype
Hanben
Driftstemperatur
-35°C – 105°C
Afstand
0,087" (2,20mm)