DF62WE-9EP-2.2C
DigiKeys varenummer
DF62WE-9EP-2.2C-ND
Producenter
Producentens varenummer
DF62WE-9EP-2.2C
Beskrivelse
CONN PLUG HOUSING 9POS CRIMP
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
9 Firkantede stikforbindelser – Huse Stik Sort 0,087" (2,20mm)
Kategori
Rækkeafstand
0,079" (2,00mm)
Mfr
Monteringstype
Frithængende (In-Line)
Serie
Kontaktterminering
Krympe
Emballage
Bulk
Fastgørelsestype
Haspeholder
Varestatus
Last Time Buy
Farve
Sort
Stikforbindelse type
Funktioner
Vandbestandig
Kontakttype
Hanben
Isoleringsmateriale
Polybutylen-terephthalat (PBT)
Antal positioner
Driftstemperatur
-35°C – 105°C
Afstand
0,087" (2,20mm)