DF62W-4S-2.2C
DF62W-4S-2.2C
DF62W-4S-2.2C
DigiKeys varenummer
H124900-ND
Producenter
Producentens varenummer
DF62W-4S-2.2C
Beskrivelse
CONN SOCKET HSG 4POS 2.20MM
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4 Firkantede stikforbindelser – Huse Fatning Hvid 0,087" (2,20mm)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
DF62W-4S-2.2C Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Rækkeafstand
0,079" (2,00mm)
Mfr
Monteringstype
Frithængende (In-Line)
Serie
Kontaktterminering
Krympe
Emballage
Pose
Fastgørelsestype
Smæklås
Varestatus
Last Time Buy
Farve
Hvid
Stikforbindelse type
Funktioner
Vandbestandig
Kontakttype
Hunfatning
Driftstemperatur
-35°C – 105°C
Afstand
0,087" (2,20mm)