M80-4000000F1-10-325-00-000
M80-4000000F1-10-325-00-000
Harwin’s Company Overview
M80-4000000F1-10-325-00-000
DigiKeys varenummer
952-1651-ND
Producenter
Producentens varenummer
M80-4000000F1-10-325-00-000
Beskrivelse
CONN RCPT 10P SOLDER 12AWG GOLD
Producentens standard leveringstid
9 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 Rectangular posiciones Koblingsstik Stikforbindelse Loddemetal Guld 12 AWG
Kategori
Monteringstype
Frithængende (In-Line)
Fastgørelsestype
Skruelås
Serie
Kabelterminering
Loddemetal
Emballage
Bulk
Trådtype
Diskret
Varestatus
Aktiv
Trådtykkelse
12 AWG
Stikforbindelse type
Koblingsstik
Funktioner
Jackskruer
Kontakttype
Hunfatning, Strøm
Kontaktfinish
Guld
Antal positioner
10
Farve
Sort
Afstand
0,157" (4,00mm)