M80-4602005
M80-4602005
Harwin’s Company Overview
M80-4602005
DigiKeys varenummer
952-1043-ND
Producenter
Producentens varenummer
M80-4602005
Beskrivelse
CONN RCPT 20POS CRIMP 22AWG GOLD
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
20 Rectangular posiciones Koblingsstik Stikforbindelse Krympe Guld 22 AWG
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
M80-4602005 Modeller
Kategori
Rækkeafstand
0,079" (2,00mm)
Producenter
Harwin Inc.
Monteringstype
Frithængende (In-Line)
Serie
Kabelterminering
Krympe
Emballage
Bulk
Trådtype
Diskret
Varestatus
Aktiv
Trådtykkelse
22 AWG
Stikforbindelse type
Koblingsstik
Funktioner
Jackskruer, Polariseringsnøgle
Kontakttype
Hunfatning
Kontaktfinish
Guld
Antal positioner
20
Kontaktfinishs tykkelse
11,8µin (0,30µm)
Afstand
0,079" (2,00mm)