G125-MV15005M3P | |
|---|---|
DigiKeys varenummer | 952-4123-ND |
Producenter | |
Producentens varenummer | G125-MV15005M3P |
Beskrivelse | CONN HEADER VERT 50POS 1.25MM |
Producentens standard leveringstid | 13 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | Tilslutnings-header Hulmontering 50 positioner 0,049" (1,25mm) |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | G125-MV15005M3P Modeller |
Kategori | Kontaktlængde - Stift 0,118" (3,00mm) |
Mfr | Isoleringshøjde 0,193" (4,90mm) |
Serie | Kontaktudformning Cirkulær |
Emballage Strip | Kontaktfinish - Kobling Guld |
Varestatus Aktiv | Kontaktfinishs tykkelse - Kobling 8,00µin (0,203µm) |
Stikforbindelse type | Kontaktfinish - Stift Guld |
Kontakttype Hanben | Kontaktmateriale Fosfor-bronze |
Afstand - Kobling | Isoleringsmateriale Polyamid (PA4T), Nylon 4T, Glasfyldt, Halogenfri |
Antal positioner | Funktioner Tilslutningsflange, Monteringsflange, Pick and Place |
Antal rækker 2 | Driftstemperatur -65°C – 150°C |
Rækkeafstand - kobling | Klassifikation for materiales brandfarlighed UL94V-0 |
Antal positioner belastet Alle | Isoleringsfarve Grøn |
Type | Strømklassificering (AMPS) 2A |
Kappe Afskærmet - 4 vægge | Spændingsklassifikation 450V |
Monteringstype | Samlede stakhøjder 7,25mm, 7,33mm |