G125-FS15005F3P
G125-FS15005F3P
Harwin’s Company Overview
G125-FS15005F3P
DigiKeys varenummer
952-4099-ND
Producenter
Producentens varenummer
G125-FS15005F3P
Beskrivelse
CONN RCPT 50POS 0.049 GOLD SMD
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
50 Positioner Koblingsstik Stikforbindelse 0,049" (1,25mm) Overflademontering Guld
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
G125-FS15005F3P Modeller
Kategori
Kontaktfinish - Kobling
Mfr
Kontaktfinishs tykkelse - Kobling
8,00µin (0,203µm)
Serie
Isoleringsfarve
Grøn
Emballage
Strip
Isoleringshøjde
0,207" (5,25mm)
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Stikforbindelse type
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Kontakttype
Hunfatning
Kontaktfinish - Stift
Guld
Type
Kort til kort eller kabel
Samlede stakhøjder
7,33mm, 7,4mm
Antal positioner
Funktioner
Jackskruer, Pick and Place, Polariseringsnøgle
Antal positioner belastet
Alle
Strømklassificering (AMPS)
2A
Afstand - Kobling
Spændingsklassifikation
450V
Antal rækker
2
Isoleringsmateriale
Polyamid (PA4T), Nylon 4T, Glasfyldt, Halogenfri
Rækkeafstand - kobling
0,049" (1,25mm)