G125-FC11005L0-0300F er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
MFR Recommended
Harwin Inc.
På lager: 29.728
Datablad
MFR Recommended
Harwin Inc.
På lager: 758
Datablad
På lager: 2.639
På lager: 86
På lager: 353
10 Firkantede kabelenheder Fatning til fatning 0,984' (300,00mm, 11,81")
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Harwin’s Company Overview
G125-FC11005L0-0300F
DigiKeys varenummer
G125-FC11005L0-0300F-ND
Producenter
Producentens varenummer
G125-FC11005L0-0300F
Beskrivelse
1.25MM F/F 10POS 26AWG 300MM
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Afstand - Stikforbindelse
0,049" (1,25mm)
Producenter
Længde
0,984' (300,00mm, 11,81")