G125-MV21005L0P
DigiKeys varenummer
952-2815-ND
Producenter
Producentens varenummer
G125-MV21005L0P
Beskrivelse
CONN HEADER VERT 10POS 1.25MM
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Tilslutnings-header Hulmontering 10 positioner 0,049" (1,25mm)
EDA/CAD-modeller
G125-MV21005L0P Modeller
Kategori
Fastgørelsestype
Modtakt (push-pull)
Mfr
Kontaktlængde - Stift
0,177" (4,50mm)
Serie
Isoleringshøjde
0,193" (4,90mm)
Emballage
Pose
Funktioner
Kortlås, Pick and Place
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Strømklassificering (AMPS)
2A pr. kontakt
Samlede stakhøjder
7,25mm, 7,35mm, 7,7mm