G125-22496F2-01-08-01
DigiKeys varenummer
952-G125-22496F2-01-08-01-ND
Producenter
Producentens varenummer
G125-22496F2-01-08-01
Beskrivelse
CONN RCPT HSG 10POS 1.25MM
Producentens standard leveringstid
9 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 (8 + 2 strøm) Firkantede stikforbindelser – Huse Koblingsstik Grøn 0,049" (1,25mm)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
G125-22496F2-01-08-01 Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Rækkeafstand
0,049" (1,25mm)
Mfr
Monteringstype
Frithængende (In-Line)
Serie
Kontaktterminering
Krympe
Emballage
Pose
Fastgørelsestype
Skruelås
Varestatus
Aktiv
Farve
Grøn
Stikforbindelse type
Funktioner
Tilslutningsflange, Polariseringsnøgle
Kontakttype
Hunfatning
Isoleringsmateriale
Polyamid (PA4T), Nylon 4T, Glasfyldt, Halogenfri
Antal positioner
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Afstand
0,049" (1,25mm)