G125-MP10150AAF9400
DigiKeys varenummer
952-G125-MP10150AAF9400-ND
Producenter
Producentens varenummer
G125-MP10150AAF9400
Beskrivelse
MALE-FEMALE POWER CONTACTS WITH
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Hvid 18 AWG Jumper ledning Ben til fatning Guld 5,91" (150,00mm)
Kategori
Trådtykkelse
18 AWG
Producenter
Harwin Inc.
Kontaktfinish
Guld
Serie
Farve
Hvid
Emballage
Bulk
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Antal rækker
1
Kontaktende
Ben til fatning
Antal ledere
1
Længde
5,91" (150,00mm)