G125-FP10150AAF9400
DigiKeys varenummer
952-G125-FP10150AAF9400-ND
Producenter
Producentens varenummer
G125-FP10150AAF9400
Beskrivelse
FEMALE POWER CONTACT WITH 18AWG
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Hvid 18 AWG Jumper ledning Fatning til fatning Guld 5,91" (150,00mm)
Kategori
Trådtykkelse
18 AWG
Producenter
Harwin Inc.
Kontaktfinish
Guld
Serie
Farve
Hvid
Emballage
Bulk
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Varestatus
Aktiv
Antal rækker
1
Kontaktende
Fatning til fatning
Antal ledere
1
Længde
5,91" (150,00mm)