FSP150M-ABA er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
XP Power
På lager: 3
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Tri-Mag, LLC
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Tri-Mag, LLC
På lager: 0
På lager: 14
Phihong USA
Phihong USA
Bel Power Solutions
På lager: 18
Bel Power Solutions
19V 150 W AC/DC Ekstern Stationær (klasse I) Adaptere Ledning (sælges separat) Indgang
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
FSP150M-ABA
DigiKeys varenummer
2967-FSP150M-ABA-ND
Producenter
Producentens varenummer
FSP150M-ABA
Beskrivelse
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 150W
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Effektforbrug uden belastning
210mW (maks.)
Applikationer
Medicinal
Serie
Effektivitet
Niveau VI
Driftstemperatur
0°C – 40°C
Udgangsstik
Strøm-DIN, 4 ben
Ledningslængde
59" (1,50m)
Ledning (sælges separat)
Størrelse/dimension
6,69" L x 3,35" B x 1,67" H (170,0mm x 85,0mm x 42,5mm)
Spænding - Input
90 – 264VAC
Godkendelsesagentur
CE, cURus, FCC, TUV, VCCI
Spænding - Output
19V
Standardnummer
Strøm - Output (maks.)
7,89A
Grundlæggende varenummer
Effekt (Watt)
150 W