PPL160U-190 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Phihong USA
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Tri-Mag, LLC
På lager: 0
Datablad
Tri-Mag, LLC
På lager: 14
Bel Power Solutions
På lager: 18
Bel Power Solutions
Ny hos DigiKey
Billede for PPL160U-190 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
PPL160U-190
DigiKeys varenummer
993-PPL160U-190-ND
Producenter
Producentens varenummer
PPL160U-190
Beskrivelse
DESKTOP - C14
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
19V 160 W AC/DC Ekstern Stationær (klasse I) Adaptere Ledning (sælges separat) Indgang
Kategori
Effekt (Watt)
160 W
Producenter
Phihong USA
Effektforbrug uden belastning
140mW (maks.)
Serie
Applikationer
ITE (kommerciel)
Emballage
Boks
Effektivitet
Niveau VI
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
0°C – 40°C
Anvendelsesregion
International
Udgangsstik
Strøm-DIN, 4 ben
Form
Stationær (klasse I)
Ledningslængde
59" (1,50m)
Inputtype
Ledning (sælges separat)
Indgangsstik
IEC 320-C14
Spænding - Input
90 – 264VAC
Størrelse/dimension
6.90" L x 2.91" B x 1.65" H (175.2mm x 74.0mm x 42.0mm)
Spænding - Output
19V
Godkendelsesagentur
CE, cUL, cULus, UKCA
Strøm - Output (maks.)
8,4A