L6R200DM-190-C14
DigiKeys varenummer
364-1611-ND
Producenter
Producentens varenummer
L6R200DM-190-C14
Beskrivelse
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 200W
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
19V 200 W AC/DC Ekstern Stationær (klasse I) Adaptere Ledning (sælges separat) Indgang
Kategori
Effektforbrug uden belastning
150mW (maks.)
Applikationer
Medicinal
Serie
Effektivitet
Niveau VI
Driftstemperatur
0°C – 40°C
Udgangsstik
Strøm-DIN, 4 ben
Anvendelsesregion
International
Ledningslængde
59" (1,50m)
Form
Stationær (klasse I)
Indgangsstik
IEC 320-C14
Inputtype
Ledning (sælges separat)
Størrelse/dimension
8,03" L x 3,19" B x 1,67" H (204,0mm x 81,0mm x 42,4mm)
Spænding - Input
90 – 264VAC
Godkendelsesagentur
CE, cULus, EN, FCC, TUV
Spænding - Output
19V
Standardnummer
Strøm - Output (maks.)
10,5A
Grundlæggende varenummer
Effekt (Watt)
200 W