SRFL029-100
DigiKeys varenummer
627-1092-ND
Producenter
Producentens varenummer
SRFL029-100
Beskrivelse
RF ANT 748MHZ/892MHZ FLAT PATCH
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
748MHz, 892MHz, 1,94GHz, 2,35GHz, 2,6GHz GSM, LTE, W-CDMA Fladt patch RF-antenner 698MHz – 798MHz, 824MHz – 960MHz, 1,71GHz – 2,17GHz, 2,3GHz – 2,4GHz, 2,5GHz – 2,69GHz 3,8dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Selvklæbende
Kategori
Antal bånd
5
Producenter
Antenova
VSWR
1,7
Serie
Returtab
-8dB
Emballage
Bulk
Gain
3,8dBi
Varestatus
Aktiv
Funktioner
Kabel - 100mm
RF-familie/standard
Mobiltelefon
Terminering
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Frekvensgruppe
Bredbånd
Monteringstype
Selvklæbende
Frekvens (center/bånd)
748MHz, 892MHz, 1,94GHz, 2,35GHz, 2,6GHz
Højde (maks.)
0,006" (0,15mm)
Frekvensområde
698MHz – 798MHz, 824MHz – 960MHz, 1,71GHz – 2,17GHz, 2,3GHz – 2,4GHz, 2,5GHz – 2,69GHz