SG7050EEN 156.2500M-CDGA0 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
EPSON
På lager: 1.636
Datablad
Parametrisk ækvivalent
EPSON
På lager: 0
Datablad
CTS-Frequency Controls
Raltron Electronics
På lager: 136
Aker Technology Corp
På lager: 898
SiTime
SiTime
Rochester Electronics, LLC
Suntsu Electronics, Inc.
Suntsu Electronics, Inc.
156.25 MHz XO (standard) LVPECL Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SG7050EEN 156.2500M-CDGA0
DigiKeys varenummer
114-SG7050EEN156.2500M-CDGA0TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SG7050EEN 156.2500M-CDGA0
Beskrivelse
XTAL OSC XO 156.2500MHZ
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Frekvensstabilitet
±25ppm
Mfr
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Serie
Strøm - Forsyning (maks.)
60mA
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
6-SMD, ingen leder
Resonatorbase
Leverandørs enhedspakning
6-SMD (7x5)
Type
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,067" (1,70mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
25mA
Output
LVPECL
Grundlæggende varenummer
Spænding - Forsyning
3,3V