SIT9121AI-1D2-33E156.250000Y kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
SiTime
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
SiTime
På lager: 0
Datablad
Direkte
Skyworks Solutions Inc.
På lager: 200
Direkte
Connor Winfield
På lager: 177
Renesas Electronics Corporation
Rochester Electronics, LLC
156.25 MHz XO (standard) LVPECL Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SiTIME TMII programmer | Digi-Key Daily
Replacing Crystal technology with MEMS Oscillators
SIT9121AI-1D2-33E156.250000Y
DigiKeys varenummer
1473-SIT9121AI-1D2-33E156.250000YTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SIT9121AI-1D2-33E156.250000Y
Beskrivelse
MEMS OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
SIT9121AI-1D2-33E156.250000Y Modeller
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Strøm - Forsyning (maks.)
69mA
Leverandørs enhedspakning
6-SMD (7x5)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,039" (1,00mm)
Output
LVPECL
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
35mA