SXO75P3D481-156.250M
DigiKeys varenummer
2388-SXO75P3D481-156.250M-ND
Producenter
Producentens varenummer
SXO75P3D481-156.250M
Beskrivelse
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
156.25 MHz XO (standard) LVPECL Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Kategori
Output
LVPECL
Mfr
Spænding - Forsyning
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±20ppm
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Strøm - Forsyning (maks.)
80mA
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,067" (1,70mm)