FA-238V 12.0000MD-G det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
EPSON
På lager: 0
Datablad
Similar
YIC
På lager: 4.913
Datablad
12 MHz ±30ppm Krystaller 20pF 100 Ohms 4-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
FA-238V 12.0000MD-G
DigiKeys varenummer
FA-238V12.0000MD-G-ND
Producenter
Producentens varenummer
FA-238V 12.0000MD-G
Beskrivelse
CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
FA-238V 12.0000MD-G Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
20pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
100 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Emballage
Bulk
Varestatus
Forældet
Pakke/hus
Type
MHz krystal
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvens
12 MHz
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstolerance
±30ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)