FA-238V 12.0000MD-B kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
EPSON
På lager: 0
Datablad
Similar
EPSON
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
12 MHz ±30ppm Krystaller 16pF 100 Ohms 4-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
FA-238V 12.0000MD-B
DigiKeys varenummer
FA-238V12.0000MD-B-ND
Producenter
Producentens varenummer
FA-238V 12.0000MD-B
Beskrivelse
CRYSTAL 12.0000MHZ 16PF SMD
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
FA-238V 12.0000MD-B Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
16pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
100 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Varestatus
Aktiv
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
12 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstolerance
±30ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)