12M20PI/XT324-10
DigiKeys varenummer
3155-12M20PI/XT324-10TR-ND - Tape & Reel (TR)
3155-12M20PI/XT324-10CT-ND - Afskåret tape (CT)
3155-12M20PI/XT324-10DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
12M20PI/XT324-10
Beskrivelse
CRYSTAL 12MHZ 20PF SMD 3.2X2.5MM
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
12 MHz ±10ppm Krystaller 20pF 100 Ohms 4-SMD, ingen leder
Kategori
Belastningskapacitans
20pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
100 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
12 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)