FA-20H 16.0000MF12Z-AC0 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
EPSON
På lager: 3.278
Datablad
16 MHz ±10ppm Krystaller 9pF 80 Ohms 4-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
FA-20H 16.0000MF12Z-AC0
DigiKeys varenummer
114-FA-20H16.0000MF12Z-AC0TR-ND - Tape & Reel (TR)
114-FA-20H16.0000MF12Z-AC0CT-ND - Afskåret tape (CT)
114-FA-20H16.0000MF12Z-AC0DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
FA-20H 16.0000MF12Z-AC0
Beskrivelse
CRYSTAL 16.0000MHZ 9PF SMD
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
FA-20H 16.0000MF12Z-AC0 Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
9pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
80 Ohms
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-20°C – 75°C
Frekvens
16 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2,5x2)
Frekvensstabilitet
±12ppm
Størrelse/dimension
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)