FA-20H 16.0000MF12Z-AC kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
EPSON
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
EPSON
På lager: 3.278
Datablad
16 MHz ±10ppm Krystaller 9pF 80 Ohms 4-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
FA-20H 16.0000MF12Z-AC
DigiKeys varenummer
FA-20H16.0000MF12Z-AC-ND
Producenter
Producentens varenummer
FA-20H 16.0000MF12Z-AC
Beskrivelse
CRYSTAL 16.0000MHZ 9PF SMD
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
FA-20H 16.0000MF12Z-AC Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
9pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
80 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-20°C – 75°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
16 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2,5x2)
Frekvensstabilitet
±12ppm
Størrelse/dimension
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)