ECS-240-10-36B-CTN-TR
DigiKeys varenummer
XC3049TR-ND - Tape & Reel (TR)
XC3049CT-ND - Afskåret tape (CT)
XC3049DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-240-10-36B-CTN-TR
Beskrivelse
CRYSTAL 24.0000MHZ 10PF SMD
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
24 MHz ±10ppm Krystaller 10pF 50 Ohms 4-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
ECS-240-10-36B-CTN-TR Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
10pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
50 Ohms
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Frekvens
24 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2,5x2)
Frekvensstabilitet
±20ppm
Størrelse/dimension
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)