ECS-TXO-2016-33-250-TR
DigiKeys varenummer
XC3163TR-ND - Tape & Reel (TR)
XC3163CT-ND - Afskåret tape (CT)
XC3163DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-TXO-2016-33-250-TR
Beskrivelse
XTAL OSC TCXO 25MHZ 3.3V SMD
Detaljeret beskrivelse
25 MHz TCXO HCMOS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
ECS-TXO-2016-33-250-TR Modeller
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±2,5ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Strøm - Forsyning (maks.)
5,5mA
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2x1,6)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)