ABMM2-12.000MHZ-D1-T
DigiKeys varenummer
535-ABMM2-12.000MHZ-D1-TTR-ND - Tape & Reel (TR)
535-ABMM2-12.000MHZ-D1-TCT-ND - Afskåret tape (CT)
535-ABMM2-12.000MHZ-D1-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ABMM2-12.000MHZ-D1-T
Beskrivelse
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
12 MHz ±20ppm Krystaller 18pF 50 Ohms 4-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ABMM2-12.000MHZ-D1-T Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
18pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
50 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
12 MHz
Størrelse/dimension
0,236" L x 0,142" B (6,00mm x 3,60mm)
Frekvensstabilitet
±20ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,047" (1,20mm)
Frekvenstolerance
±20ppm