XLR-48R6167-R
DigiKeys varenummer
283-4662-ND
Producenter
Producentens varenummer
XLR-48R6167-R
Beskrivelse
CAP 166F 0% +20% 48.6V CHAS MNT
Producentens standard leveringstid
28 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
166 F (EDLC) superkondensatorerr 48.6 V Modul 5mOhm 1500 timer @ 65°C
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
5mOhm
Levetid @ temp.
1500 timer @ 65°C
Serie
Terminering
Skrueterminaler
Emballage
Bulk
Monteringstype
Brugerdefineret
Kapacitans
166 F
Størrelse/dimension
16,516" L x 7,657" B (419,50mm x 194,50mm)
Tolerance
0%, +20%
Højde - Monteret (maks.)
6,905" (175,40mm)
Spænding - Nominel
48.6 V
Driftstemperatur
-40°C – 65°C