BK/MDA-10-R
DigiKeys varenummer
283-2722-ND
Producenter
Producentens varenummer
BK/MDA-10-R
Beskrivelse
FUSE CERAMIC 10A 250VAC 3AB 3AG
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 A 250 V AC DC sikring Patron, Keramisk Kræver holder 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Kategori
Responstid
Træg
Mfr
Pakke/hus
Serie
Afbryderkapacitet @ nominel spænding
200A
Emballage
Bulk
Smeltning I²t
332.0
Varestatus
Aktiv
Godkendelsesagentur
CE, CSA, UL
Monteringstype
Kræver holder
Farve
Sort
Sikringstype
Størrelse/dimension
0,250" diam. x 1,250" L (6,35mm x 31,75mm)
Strømklassificering (AMPS)
DC-koldmodstand
0.01 Ohms
Spændingsklassifikation - AC
250 V