FW2500025Z
DigiKeys varenummer
FW2500025ZTR-ND - Tape & Reel (TR)
FW2500025ZCT-ND - Afskåret tape (CT)
FW2500025ZDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
FW2500025Z
Beskrivelse
CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
25 MHz ±30ppm Krystaller 20pF 50 Ohms 4-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
FW2500025Z Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
50 Ohms
Mfr
Driftstilstand
Fundamental
Serie
Driftstemperatur
-20°C – 80°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Type
MHz krystal
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2x1,6)
Frekvens
25 MHz
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)
Frekvenstolerance
±30ppm
Grundlæggende varenummer
Belastningskapacitans
20pF