ECS-250-10-37B-CTN-TR
DigiKeys varenummer
XC3065TR-ND - Tape & Reel (TR)
XC3065CT-ND - Afskåret tape (CT)
XC3065DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-250-10-37B-CTN-TR
Beskrivelse
CRYSTAL 25.0000MHZ 10PF SMD
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
25 MHz ±10ppm Krystaller 10pF 50 Ohms 4-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ECS-250-10-37B-CTN-TR Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
10pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
50 Ohms
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Frekvens
25 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2x1,6)
Frekvensstabilitet
±20ppm
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)