CR8450-1000
DigiKeys varenummer
582-1179-ND
Producenter
Producentens varenummer
CR8450-1000
Beskrivelse
CURR SENSE XFMR 100A IN-LINE
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 A Transformere til strømregistrering 20Hz – 1kHz 21Ohm Frithængende (In-Line)
Kategori
Strømklassificering (AMPS)
100 A
Producenter
CR Magnetics Inc.
Strømforhold
1000:1
Serie
DC-modstand (DCR)
21Ohm
Emballage
Bulk
Monteringstype
Frithængende (In-Line)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
1,700" L x 1,450" B (43,18mm x 36,83mm)
Frekvensområde
20Hz – 1kHz
Højde - Monteret (maks.)
0,550" (13,97mm)