CR8459-2000-N
DigiKeys varenummer
582-1019-ND
Producenter
Producentens varenummer
CR8459-2000-N
Beskrivelse
CURR SENSE XFMR 200A IN-LINE
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
200 A Transformere til strømregistrering 20Hz – 1kHz 74Ohm Frithængende (In-Line)
Kategori
Strømklassificering (AMPS)
200 A
Producenter
CR Magnetics Inc.
Strømforhold
2000:1
Serie
DC-modstand (DCR)
74Ohm
Emballage
Bulk
Monteringstype
Frithængende (In-Line)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
2,362" L x 1,890" B (60,00mm x 48,00mm)
Frekvensområde
20Hz – 1kHz
Højde - Monteret (maks.)
0,689" (17,50mm)