3266-20-1-0500-002-1-TS
DigiKeys varenummer
CN450W-25-ND
Producenter
Producentens varenummer
3266-20-1-0500-002-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 20AWG 300V WHT 25'
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
20 AWG Hook-up Tråd 21/0,0071" Hvid 300V 25,00' (7,62m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,073" (1,85mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,015" (0,38mm)
Længde
25,00' (7,62m)
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
-10°C – 125°C
På lager: 1
Kontroller for yderligere indgående lager
Spole
Antal Enhedspris Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ farve
HOOK-UP STRND 20AWG 300V BLK 25'
På lager: 0
Enhedspris:
HOOK-UP STRND 20AWG 300V YEL 25'
På lager: 7
HOOK-UP STRND 20AWG 300V RED 25'
På lager: 0
Enhedspris:
HOOK-UP STRND 20AWG 300V BLU 25'
HOOK-UP STRND 20AWG 300V BRN 25'
På lager: 19
Alternativ længde
HOOK-UP STRND 20AWG WHT 500'
På lager: 10
HOOK-UP STRND 20AWG WHT 100'
HOOK-UP STRND 20AWG 300V WHT 50'