3266-20-1-0500-002-1-TS
DigiKeys varenummer
CN450W-100-ND
Producenter
Producentens varenummer
3266-20-1-0500-002-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 20AWG WHT 100'
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
20 AWG Hook-up Tråd 21/0,0071" Hvid 300V 100,0' (30,5m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,073" (1,85mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,015" (0,38mm)
Emballage
Spole
Længde
100,0' (30,5m)
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
-10°C – 125°C
Trådtykkelse
Kappefarve
Ledertråd
21/0,0071"
Klassificeringer
UL Style 3266
Ledermateriale
Funktioner
Oliebestandig
Kappe (isolerings )materiale
Grundlæggende varenummer
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
Afbrudt
Dette produkt forhandles ikke længere af DigiKey.
Alternativ farve
HOOK-UP STRND 20AWG BLK 100'
På lager: 0
Enhedspris:
HOOK-UP STRND 20AWG YEL 100'
På lager: 1
HOOK-UP STRND 20AWG RED 100'
På lager: 0
Enhedspris:
HOOK-UP STRND 20AWG BLU 100'
HOOK-UP STRND 20AWG BRN 100'
På lager: 2
Alternativ længde
HOOK-UP STRND 20AWG WHT 500'
På lager: 10
HOOK-UP STRND 20AWG 300V WHT 50'
HOOK-UP STRND 20AWG 300V WHT 25'