3266-20-1-0500-004-1-TS
DigiKeys varenummer
CN452R-25-ND
Producenter
Producentens varenummer
3266-20-1-0500-004-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 20AWG 300V RED 25'
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
20 AWG Hook-up Tråd 21/0,0071" Rød 300V 25,00' (7,62m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,073" (1,85mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,015" (0,38mm)
Emballage
Spole
Længde
25,00' (7,62m)
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
-10°C – 125°C
Trådtykkelse
Kappefarve
Ledertråd
21/0,0071"
Klassificeringer
UL Style 3266
Ledermateriale
Funktioner
Oliebestandig
Kappe (isolerings )materiale
Grundlæggende varenummer
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
Afbrudt
Dette produkt forhandles ikke længere af DigiKey.
Alternativ farve
HOOK-UP STRND 20AWG 300V BLK 25'
På lager: 0
Enhedspris:
HOOK-UP STRND 20AWG 300V WHT 25'
På lager: 1
HOOK-UP STRND 20AWG 300V YEL 25'
På lager: 7
HOOK-UP STRND 20AWG 300V BLU 25'
På lager: 0
HOOK-UP STRND 20AWG 300V BRN 25'
På lager: 19
Alternativ længde
HOOK-UP STRND 20AWG RED
HOOK-UP STRND 20AWG RED 100'
Enhedspris:
HOOK-UP STRND 20AWG 300V RED 50'