3266-20-1-0500-005-1-TS
DigiKeys varenummer
CN453L-100-ND
Producenter
Producentens varenummer
3266-20-1-0500-005-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 20AWG BLU 100'
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
20 AWG Hook-up Tråd 21/0,0071" Blå 300V 100,0' (30,5m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,073" (1,85mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,015" (0,38mm)
Længde
100,0' (30,5m)
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
-10°C – 125°C
Flere ressourcer
Afbrudt
Dette produkt forhandles ikke længere af DigiKey.
Alternativ farve
HOOK-UP STRND 20AWG BLK 100'
På lager: 0
Enhedspris:
HOOK-UP STRND 20AWG WHT 100'
På lager: 0
Enhedspris:
HOOK-UP STRND 20AWG YEL 100'
På lager: 1
HOOK-UP STRND 20AWG RED 100'
HOOK-UP STRND 20AWG BRN 100'
På lager: 2
Alternativ længde
HOOK-UP STRND 20AWG BLUE
HOOK-UP STRND 20AWG 300V BLU 50'
HOOK-UP STRND 20AWG 300V BLU 25'