3266-18-1-0500-004-1-TS er udgået og forhandles ikke længere af DigiKey.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Alpha Wire
På lager: 0
Datablad
18 AWG Hook-up Tråd 34/0,0071" Rød 300V 100,0' (30,5m)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
3266-18-1-0500-004-1-TS
DigiKeys varenummer
CN462R-100-ND
Producenter
Producentens varenummer
3266-18-1-0500-004-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 18AWG RED 100'
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,083" (2,11mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,015" (0,38mm)
Emballage
Spole
Længde
100,0' (30,5m)
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
-10°C – 125°C
Trådtykkelse
Kappefarve
Ledertråd
34/0,0071"
Klassificeringer
UL Style 3266
Ledermateriale
Funktioner
Oliebestandig
Kappe (isolerings )materiale
Grundlæggende varenummer
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
Erstatningsvarer (1)
VarenummerProducenter Tilgængelig antalDigiKeys varenummer Enhedspris Alternativ type
Afbrudt
Dette produkt forhandles ikke længere af DigiKey. Se Erstatningsvarer.
Alternativ farve
HOOK-UP STRND 18AWG BLK 100'
På lager: 0
Enhedspris:
HOOK-UP STRND 18AWG WHT 100'
Enhedspris:
HOOK-UP STRND 18AWG YEL 100'
HOOK-UP STRND 18AWG BLU 100'
HOOK-UP STRND 18AWG BRN 100'
Alternativ længde
HOOK-UP STRND 18AWG RED
HOOK-UP STRND 18AWG 300V RED 50'
HOOK-UP STRND 18AWG 300V RED 25'