3266-18-1-0500-003-1-TS
DigiKeys varenummer
CN461Y-100-ND
Producenter
Producentens varenummer
3266-18-1-0500-003-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 18AWG YEL 100'
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
18 AWG Hook-up Tråd 34/0,0071" Gul 300V 100,0' (30,5m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,083" (2,11mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,015" (0,38mm)
Længde
100,0' (30,5m)
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
-10°C – 125°C
Flere ressourcer
Afbrudt
Dette produkt forhandles ikke længere af DigiKey.
Alternativ farve
HOOK-UP STRND 18AWG BLK 100'
På lager: 0
Enhedspris:
HOOK-UP STRND 18AWG WHT 100'
På lager: 0
Enhedspris:
HOOK-UP STRND 18AWG RED 100'
HOOK-UP STRND 18AWG BLU 100'
HOOK-UP STRND 18AWG BRN 100'
Alternativ længde
HOOK-UP STRND 18AWG YELLOW
HOOK-UP STRND 18AWG 300V YEL 50'
HOOK-UP STRND 18AWG 300V YEL 25'