3266-18-1-0500-004-1-TS kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Alpha Wire
På lager: 0
Datablad
18 AWG Hook-up Tråd 34/0,0071" Rød 300V 500,0' (152,4m)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
3266-18-1-0500-004-1-TS
DigiKeys varenummer
CN462R-500-ND
Producenter
Producentens varenummer
3266-18-1-0500-004-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 18AWG RED
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,083" (2,11mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,015" (0,38mm)
Længde
500,0' (152,4m)
Varestatus
Aktiv
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
-10°C – 125°C
Flere ressourcer
Erstatningsvarer (1)
VarenummerProducenter Tilgængelig antalDigiKeys varenummer Enhedspris Alternativ type
Tilgængelig for bestilling
Tjek leveringstid
Spole
LængdeEnhedspris (Pr. fod)Udv. pris
Alternativ farve
HOOK-UP STRND 18AWG BLK
På lager: 0
HOOK-UP STRND 18AWG WHITE
HOOK-UP STRND 18AWG YELLOW
HOOK-UP STRND 18AWG BLUE
HOOK-UP STRND 18AWG BRN 500'
På lager: 8
Alternativ længde
HOOK-UP STRND 18AWG RED 100'
Enhedspris:
HOOK-UP STRND 18AWG 300V RED 50'
Enhedspris:
HOOK-UP STRND 18AWG 300V RED 25'