3266-18-1-0500-002-1-TS
DigiKeys varenummer
CN460W-500-ND
Producenter
Producentens varenummer
3266-18-1-0500-002-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 18AWG WHITE
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
18 AWG Hook-up Tråd 34/0,0071" Hvid 300V 500,0' (152,4m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,083" (2,11mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,015" (0,38mm)
Emballage
Spole
Længde
500,0' (152,4m)
Varestatus
Aktiv
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
-10°C – 125°C
Trådtykkelse
Kappefarve
Ledertråd
34/0,0071"
Klassificeringer
UL Style 3266
Ledermateriale
Funktioner
Oliebestandig
Kappe (isolerings )materiale
Grundlæggende varenummer
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
Tilgængelig for bestilling
Tjek leveringstid
Spole
LængdeEnhedspris (Pr. fod)Udv. pris
Alternativ farve
HOOK-UP STRND 18AWG BLK
På lager: 0
HOOK-UP STRND 18AWG YELLOW
På lager: 0
HOOK-UP STRND 18AWG RED
HOOK-UP STRND 18AWG BLUE
HOOK-UP STRND 18AWG BRN 500'
På lager: 8
Alternativ længde
HOOK-UP STRND 18AWG WHT 100'
Enhedspris:
HOOK-UP STRND 18AWG 300V WHT 50'
HOOK-UP STRND 18AWG 300V WHT 25'