3266-18-1-0500-002-1-TS
DigiKeys varenummer
CN460W-25-ND
Producenter
Producentens varenummer
3266-18-1-0500-002-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 18AWG 300V WHT 25'
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
18 AWG Hook-up Tråd 34/0,0071" Hvid 300V 25,00' (7,62m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,083" (2,11mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,015" (0,38mm)
Længde
25,00' (7,62m)
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Spænding
300V
Kabeltype
Driftstemperatur
-10°C – 125°C
Flere ressourcer
På lager: 1
Kontroller for yderligere indgående lager
Spole
Antal Enhedspris Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ farve
HOOK-UP STRND 18AWG 300V BLK 25'
På lager: 0
Enhedspris:
HOOK-UP STRND 18AWG 300V YEL 25'
På lager: 0
Enhedspris:
HOOK-UP STRND 18AWG 300V RED 25'
HOOK-UP STRND 18AWG 300V BLU 25'
På lager: 8
HOOK-UP STRND 18AWG 300V BRN 25'
Alternativ længde
HOOK-UP STRND 18AWG WHITE
HOOK-UP STRND 18AWG WHT 100'
HOOK-UP STRND 18AWG 300V WHT 50'