3239-24-1-0500-007-1-TS
DigiKeys varenummer
CN120G-25-ND
Producenter
Producentens varenummer
3239-24-1-0500-007-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 24AWG GRN 25'
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
24 AWG Hook-up Tråd 11/0,0063" Grøn 3000V 25,00' (7,62m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,075" (1,90mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,025" (0,63mm)
Længde
25,00' (7,62m)
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Spænding
3000V
Kabeltype
Driftstemperatur
-50°C – 150°C