Billede for 3239-24-1-0500-007-1-TS er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
3239-24-1-0500-007-1-TS
DigiKeys varenummer
1175-3239-24-1-0500-007-1-TS-DS-ND
Producenter
Producentens varenummer
3239-24-1-0500-007-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 24AWG GRN FOOT
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
24 AWG Hook-up Tråd 11/0,0063" Grøn 3000V Angiv antal fod i ordreantal
Kategori
Kappe (isolerings) tykkelse
0,025" (0,63mm)
Mfr
Længde
Angiv antal fod i ordreantal
Varestatus
Aktiv
Spænding
3000V
Kabeltype
Driftstemperatur
-50°C – 150°C
Trådtykkelse
Kappefarve
Ledertråd
11/0,0063"
Klassificeringer
UL Style 3239
Ledermateriale
Funktioner
Høj temperatur, Oliebestandig
Kappe (isolerings )materiale
Spolestørrelse
500,0' (152,4m)
Kappe (isolerings) diameter
0,075" (1,90mm)