3239-24-1-0500-002-1-TS
DigiKeys varenummer
CN120W-25-ND
Producenter
Producentens varenummer
3239-24-1-0500-002-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 24AWG WHT 25'
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
24 AWG Hook-up Tråd 11/0,0063" Hvid 3000V 25,00' (7,62m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,075" (1,90mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,025" (0,63mm)
Emballage
Spole
Længde
25,00' (7,62m)
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Spænding
3000V
Kabeltype
Driftstemperatur
-50°C – 150°C