3239-20-1-0500-003-1-TS
DigiKeys varenummer
CN118Y-250-ND
Producenter
Producentens varenummer
3239-20-1-0500-003-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 20AWG YEL 250'
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
20 AWG Hook-up Tråd 21/0,0071" Gul 3000V 250,0' (76,2m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,088" (2,24mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,025" (0,63mm)
Længde
250,0' (76,2m)
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Spænding
3000V
Kabeltype
Driftstemperatur
-50°C – 150°C