3239-20-1-0500-003-1-TS
DigiKeys varenummer
CN118Y-50-ND
Producenter
Producentens varenummer
3239-20-1-0500-003-1-TS
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 20AWG YEL 50'
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
20 AWG Hook-up Tråd 21/0,0071" Gul 3000V 50,00' (15,24m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,088" (2,24mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,025" (0,63mm)
Emballage
Spole
Længde
50,00' (15,24m)
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Spænding
3000V
Kabeltype
Driftstemperatur
-50°C – 150°C